Ogłoszenia na 4 VI 2017 –Zesłanie Ducha Św.

1.     Dzisiaj, uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończy się czas wielkanocny, a tym samym okres obowiązkowej Komunii św. wielkanocnej.
Za tydzień będzie niedziela Trójcy Przenajświętszej.

2.     Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła jest jutro. Msze św. o godz. 8:00 i 18:00.
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana będzie w czwartek 8 czerwca. Msze św. o godz. 8:00 i 18:00.

3.     Miesięczna msza św. wypominkowa za zmarłych będzie jutro o godz. 18:00. Modlitwy wypominkowe rozpoczną się o godz. 17:00.

4.      Nowenna do św. Michała Archanioła obrońcy Ludu Bożego jest w pierwsze wtorki miesiąca po wieczornej mszy św. Nabożeństwo będzie we wtorek 6 czerwca.

5.     Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego są codziennie bezpośrednio po mszy św. o 18:00, a więc ok. godz. 18:35. Zapraszamy!

6.     Dzisiaj jest Święto Dziękczynienia. W świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie jest msza św. dziękczynna o godz. 12:00. Dziś zbierane są ofiary do puszek na dokończenie budowy tej świątyni

7.     W związku z obchodami Święta Dziękczynienia w klubie Stodoła przy ulicy Batorego 10 odbędzie się dzisiaj Wieczór Chwały dla uwielbienia Pana Boga. Wydarzenie otrzymało błogosławieństwo JE. Ks. kard. Kazimierza Nycza. Początek o godz. 18:00. Bliższe dane są pod adresem www.fundacjazanim.pl.

8.     Marsz dla Życia i Rodziny będzie w Warszawie w niedzielę 11 czerwca. Szczegółowe dane są pod adresem: www.marsz.org.

9.     Katecheza przed chrztem dziecka, przeznaczona dla rodziców i chrzestnych, jest dzisiaj o godz. 19:00 w sali parafialnej.

10.  Spotkania wspólnoty „Wypłyń na głębię” są w czwartki o godz. 20:00. Wejście od strony kancelarii.

11.  Pielgrzymka śladami św. Brata Alberta będzie w dniach 9, 10 i 11 czerwca. Koszt: 300 zł. Uczestnicy proszeni są o dostarczenie numeru PESEL, adresu, oraz uzupełnienie wpłat. Są jeszcze cztery miejsca wolne. Zbiórka wyjeżdżających jest w piątek 9 czerwca o godz. 4:45 na parkingu przy kościele.

12.  Ks. Piotr Mazurek organizuje wraz z biurem podróży Arka pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 4 do 11 lipca. Bliższe dane są pod adresem www.arkapielgrzymki.pl

13.  Franciszkański Ośrodek Leczenia Uzależnień w Chęcinach zwraca się z prośbą o wsparcie. Bliższe dane na stronie:www.cudapoddachem.pl.

Plik do pobrania:

1. Foto