SETNA ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH

W dniu 13 maja przypada setna rocznica rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Fatimie. Dla uczczenia tej rocznicy będzie u nas w czwartek, piątek i sobotę bieżącego tygodnia po wieczornej mszy św. triduum modlitewne. W sobotę będzie ono połączone z procesją.

13 maja mija 100 lat, kiedy Maryja ukazała się trójce małych dzieci Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi wskazując poprzez te małe dzieci cel wszystkim ludziom  - NAWRÓCENIE oraz wskazała nam broń, dzięki której nasza walka ze złem może zakończyć się powodzeniem.   Tą bronią jest oczywiście codzienne odmawianie różańca.
Matka Boża tak mówiła do Łucji o różańcu:

Nie ma takiego problemu osobistego ani rodzinnego, ani międzynarodowego, którego nie można byłoby rozwiązać przy pomocy Różańca.

O mocy modlitwy różańcowej możemy dowiedzieć się ze świadectw ludzi, którzy dzięki niej otrzymali wiele łask.

Więcej na temat objawień można przeczytać na stronie:

Orędzie fatimskie