Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

8:00 (w adwencie: pon-pt o 6:45,
sob o 8:00), 18:00

Ogłoszenia na 3. Niedzielę Zwykłą – 26 stycznia 2020 roku

1.Dziś 3. Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego. O godz. 11.00 Msza św. urodzinowo-imieniowa w intencji Solenizantów i Jubilatów miesiąca grudnia. O godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy wszystkich o obecność.

2.Z racji wyjazdu do teatru dzisiaj nie będzie spotkania duszpasterstwa osób niepełnosprawnych.

3.Ks. Arkadiusz oraz Wspólnota „Wypłyń na głębię” zapraszają na indywidualną modlitwę wstawienniczą osoby, które pragną duchowego wsparcia. Modlitwa odbędzie się dzisiaj w kościele po Mszy św. wieczornej, czyli około godz. 19.00.

4.We wtorek 28 stycznia o godz. 11.00 kolejne spotkanie parafialnego duszpasterstwa seniorów. Sala katechetyczna.

5.W sobotę 1 lutego – I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 trzecie z pięciu Nabożeństw Fatimskich. Z racji trwającej kolędy w tym miesiącu nie będzie specjalnych odwiedzin chorych.

6.Za tydzień w niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe.

7.Za tydzień w niedzielę 2 lutego – I niedziela miesiąca.

• O godz. 9.30 Msza św. zbiorowa z intencją dziękczynną za wszystkich ofiarodawców Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • O godz. 12.30 w intencji Kół Różańcowych i konferencja.
  • O godz. 15.00 spotkanie duszpasterstwa osób niepełnosprawnych i opiekunów w sali katechetycznej.
  • O godz. 15.30 zapraszamy do kościoła na konferencję Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Pielęgnowanie małżeńskiej bliskości” (w ramach kawiarenek małżeńskich). Po konferencji uczestnicy kawiarenek małżeńskich są zaproszeni o przejście na dalsze spotkanie do sal katechetycznych na dialog przy stolikach.
  • O godz. 17.00 w kościele – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, następnie o godz.18.00 Msza św.
  • Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 katecheza przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych, w sali parafialnej.
  • Także o godz. 19.00 katecheza dla rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej – konferencję w kościele poprowadzi katechetka Pani Wioletta Kurowska na temat wychowania dziecka w wierze.

8.Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie możemy adorować w naszej nowej kaplicy adoracyjnej: w niedziele i święta możliwość adoracji od godz. 13.30 do 17.30; w dni powszednie od poniedziałku do piątku z racji kolędy od 8.30 do 15.30; w soboty od 8.30 do 17.30.

9.Trwa wizyta duszpasterska. Serdeczne Bóg Zapłać za dotychczasowe spotkania, wspólną modlitwę i złożone ofiary, które w tym roku są przeznaczone na przygotowanie Parafialnej Auli Multimedialnej. Kolęda w dni powszednie – od godz. 16.00 do 21.00, w soboty od godz. 10.00. Podczas Kolędy dyżury w kancelarii tylko w soboty od 9.00 do 10.00. W najbliższym czasie odwiedzimy:

• poniedziałek, 27 stycznia – ul. Wspólna bloki nr 2C, 2F, 2G, 2H, 2J; trzech kapłanów
  • wtorek, 28 stycznia – ul. Wspólna (cała ulica Wspólna bez bloków nr 2) oraz ul.Niemcewicza; trzech kapłanów
  • środa, 29 stycznia – ul. Wschodnia (cała); trzech kapłanów
  • czwartek, 30 stycznia – ul. Piaskowa (cała); trzech kapłanów
  • piątek, 31 stycznia – ul. Dobra razem z blokiem ul. Dobra nr 20 (czyli cała Dobra) oraz ul.Kasprowicza; trzech kapłanów
  • sobota, 1 lutego – ul. Wiśniowa, Dzielna, Fredry, Reja, Morsztyna, Kochanowskiego; trzech kapłanów
  • poniedziałek, 3 lutego – ul. Zagajnikowa, Borowa, Bukowa, Gajowa; trzech kapłanów
  • wtorek, 4 lutego – ul. Gazowa, Krasickiego, Zaciszna, Szeroka, Szosowa, Sosnowa; trzech kapłanów
  • środa, 5 lutego – ul. Borowika, Malinowa, Przejazdowa, Jagodowa; trzech kapłanów
  • czwartek, 6 lutego – ul Długa (cała), Spacerowa, Wierzbowa; trzech kapłanów
  • piątek, 7 lutego – ul. Piękna, Spacerowa, Środkowa, Błękitna; trzech kapłanów
  • sobota, 8 lutego – ul. Sportowa; trzech kapłanów

• Zakończenie kolędy w sobotę 8 lutego.
  • Kolęda dodatkowa – w sobotę 8 lutego lub po niedzieli 9 lutego – prosimy o zgłaszanie się osób, które z różnych względów nie mogły przyjąć po kolędzie.

10.Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszalnych.

11.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej… (Miłujcie się, Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tak rodzinie).

Plik do pobrania:

1. kawiarenka.jpg