Galeria Galeria Galeria

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą– 17 lutego 2019 roku

1.Dziś VI Niedziela Zwykła. Mamy kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Najpierw Msza o godz. 11.00, na której nastąpi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (stąd dzieci przynoszą świece) oraz rozdanie książeczek do nabożeństwa.

2.Także dzisiaj, na godz. 16.00 do sali parafialnej, zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami oraz osoby starsze, na spotkanie rozpoczynające działalność duszpasterską tych osób w naszej parafii.

3.Wspólnota „Wypłyń na głębię” zaprasza na spotkania w każdy czwartek, o godz. 20.00, w budynku parafialnym (wejście od strony kancelarii). Zaś w każdy ostatni piątek miesiąca (również w najbliższy piątek) Wspólnota prowadzi indywidualne modlitwy wstawiennicze, które odbywają się w budynku parafialnym, po wieczornej Mszy Św. (wejście od kancelarii).

4.Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 Msza św. imieninowo-urodzinowa w intencji solenizantów i jubilatów miesiąca lutego. Bliskich do modlitwy możemy zgłaszać w zakrystii.

5.Także za tydzień w niedzielę zapraszamy na kolejne spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy do sali parafialnej rodziców i młodzież na godz. 17.00.

6.Również za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się w naszym kościele modlitwa uwielbienia, połączona z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę poprowadzi wspólnota „Wypłyń na głębię”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uwielbić Boga we wspólnocie i doświadczyć Jego uzdrawiającej mocy.

7.Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (powyżej 8 lat) na kolonie letnie z naszą parafią. Kolonie potrwają od 24 czerwca do 01 lipca b. r. Będą miały miejsce w Domu Wypoczynkowym „PANORAMA”,położonym w miłej i spokojnej miejscowości u podnóża Tatr - Małym Cichem. Ośrodek posiada m. in. boisko sportowe, miejsce na ognisko, ogród z altanką, basen odkryty (podświetlany i podgrzewany), plac zabaw itp. Ponadto w programie przewidziane są różne atrakcje: wycieczki krajobrazowe po okolicy; wyjazd do Parku rozrywki Energylandia; wyjazd do parku linowego; wyjazd do Zakopanego; wyjazd na kręgle; wyjazd na Termy Chochołowskie; wyjście do Kuźnic – do Pustelni Brata Alberta i wiele innych atrakcji. Poza tym gry, zabawy, konkursy. Codzienna Eucharystia i modlitwa. Koszt wyjazdu, to 1100 zł. W tej cenie zawiera się ubezpieczenie, opieka wychowawców, wyżywienie, transport i wszystkie atrakcje. Szczegółowe informacje oraz zapisy u ks. Arkadiusza i na ulotkach.

8.Mamy również komunikat policji, która ostrzega przed przestępstwami na tzw. „wnuczka”, czy „policjanta”. Polega to na dzwonieniu do osób, zwłaszcza starszych i podawaniu się za krewnego lub policjanta, celem wyłudzenia pieniędzy. Prosimy, aby zachować w tych sytuacjach ostrożność.

9.Dziękujemy za dotychczasowe spotkania, wspólną modlitwę i złożone ofiary w czasie kolędy. Ofiary złożone przy okazji kolędy są przeznaczone na zrobienie kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

W najbliższym czasie odwiedzimy:

· W poniedziałek, 18 lutego: ul. Urocza, odcinek od ul. Brata Alberta w stronę Wesołej – numery parzyste, od nr 60 do nr 84C – dwóch kapłanów z obu stron.

· We wtorek, 19 lutego: ul. Urocza, odcinek od ul. Brata Alberta w stronę Wesołej – numery parzyste, od nr 86 do nr 98 – dwóch kapłanów z obu stron.

· W środę, 20 lutego: ul. Urocza, odcinek od ul. Brata Alberta w stronę Wesołej – numery parzyste, od nr 100 do końca – dwóch kapłanów z obu stron.

W środę 20 lutego zakończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeśli ktoś, z różnych względów, nie mógł przyjąć po kolędzie, to 21, 22 i 23 lutego będzie taka możliwość. Prosimy zgłaszać się do księży.

Plik do pobrania:

1. Foto