Galeria Galeria

Ogłoszenia na 15 VII 2018 – 15 niedziela zwykła

1. Pragnę wyrazić moje gorące i serdeczne podziękowania za Waszą modlitwę i uczestnictwo we Mszy Św. 8 lipca o 12.30 rozpoczynającej moją kanoniczną posługę Proboszcza w Naszej już Parafii Św. Brata Alberta Wesoła-Zielona. Serdecznie dziękuję wszystkim wspólnotom parafialnym
za Waszą modlitwę w mojej intencji, a także za Waszą posługę w przygotowaniu Agape i pikniku parafialnego.

Dzięki Waszej ofiarnej pracy udało nam się wspólnie przyjąć ogromną rzeszę naszych parafian, sióstr i braci oraz gości.

Wsparli nas między innymi:

Sklep K&M

Sklep Zawada

Sklep Pan Pierożek

Piekarnie Putka

„Sękacz” Piekarnia-Cukiernia Państwa Wojtkowskich

Cukiernia „Ambrozja” Pana M.R. Chodkiewicza

Pan Marcin Gos „Warzywa i Owoce”

Fundacja Kulturalno-Oświatowa Uczeń XXI wieku

Wspólnota Wypłyń na głębię

Zelatorki Żywego Różańca

Chór parafialny

Marek Kupiec

Państwo Zofia i Jan Zalewscy

Zespół ewangelizacyjny Diecezji Warszawsko-Praskiej

Grupa Uwielbienia i muzyczna Wspólnoty „Przemienienie” z Radości

Artysta estradowy – Piotr Tomczak

Wszystkim fundatorom i parafianom, którzy włączyli w organizację tej uroczystości serdeczne i szczere Bóg zapłać i podziękowanie.
Niech Pan Bóg Wam błogosławi w Waszej pracy i życiu.
Szczęść Boże!

2. Można w zakrystii nabyć film z pobytu kopii Ikony Jasnogórskiej w naszej parafii.

3. Na stoliku wyłożone są czasopisma „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, które są bardzo dobrym narzędziem do rozwoju duchowości i mądrej wiedzy o Kościele i świecie.

4. Zapowiedzi. (Proszę odczytać na Mszy o 12.30)

5. Wszystkim Parafianom życzymy dobrego odpoczynku i wspaniałych Bożych wakacji.

Ogłoszenia na 8 VII 2018 – 14 niedziela zwykła

1.     Kanoniczne przekazanie parafii nowemu proboszczowi, ks. Maciejowi Chibowskiemu, odbędzie się dziś na mszy św. o godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w tej mszy św. Po mszy św. zapraszamy na piknik parafialny w ogrodzie kościoła.

2.      Nabożeństwo fatimskie, połączone z procesją, będzie w piątek 13 lipca po mszy św. wieczornej.

3.     Spotkanie Bractwa Miłosierdzia będzie w piątek 13 lipca po procesji fatimskiej.

4.     Jeszcze można w zakrystii nabyć film z pobytu kopii Ikony Jasnogórskiej w naszej parafii.

Ogłoszenia na 1 VII 2018 – 13 niedziela zwykła

1.     Kanoniczne przekazanie parafii nowemu proboszczowi, ks. Maciejowi Chibowskiemu, odbędzie się w następną niedzielę, 8 lipca, na mszy św. o godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w tej mszy św. Po mszy św. zapraszamy na piknik parafialny w ogrodzie kościoła.
Na stoliku z prasą jest nieco wydrukowanych zaproszeń.

2.     Miesięczne nabożeństwo wypominkowe za zmarłych będzie jutro. Modlitwy wypominkowe rozpoczną się o godz. 17:00, a msza św. w intencji zmarłych, poleconych w wypominkach, będzie o 18:00.

3.     W tym tygodniu są pierwszy wtorek, czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
We wtorek nabożeństwo do św. Michała Archanioła, obrońcy ludu Bożego, po wieczornej mszy św.
W czwartek spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Serca Jezusowego również po wieczornej mszy św.
W piątek msze św. o godz. 8:00 i 18:00. Po wieczornej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00.
W sobotę nabożeństwo dla uczczenia Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8:00.

4.     Do chorych i seniorów udamy się z miesięczną Komunią św. w sobotę 7 lipca w godzinach 10:00 – 13:00.

5.     Katecheza przed chrztem dziecka, przeznaczona dla rodziców i chrzestnych, jest dzisiaj o godz. 19:00 w sali parafialnej.

6.     Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę będzie w niedzielę 8 lipca. Wyjazd o godz. 5:00. Powrót ok. godz. 20:00. Zapisy u p. Barbary. Szczegóły są na ogłoszeniu w gablotce.

7.     Jeszcze można w zakrystii nabyć film z pobytu kopii Ikony Jasnogórskiej w naszej parafii.

Plik do pobrania:

1. Foto