Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą – 14 października 2018 roku

1. Chcemy w naszej parafii zainicjować formację dla małżeństw (chodzi o małżeństwa sakramentalne). Dlatego gościmy dzisiaj małżeństwa z Kościoła Domowego, które opowiedzą o tej Wspólnocie. Wszystkie zainteresowane tego typu formacją małżeństwa zapraszamy na spotkanie informacyjne do sali katechetycznej, w najbliższą sobotę 20 października o godz. 19.30.

2. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła. Przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na spotkanie w kościele o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Msza Św. o godz. 11.00, a po niej konferencja dla rodziców w kościele. Przypominamy o przyniesieniu wypełnionych deklaracji.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje. Z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii o. Pawła Chmurę z Ośrodka Uzależnień w Chęcinach, który będzie zbierał ofiary do puszek na rzecz ośrodka.

6. Również za tydzień rozpoczynamy Dekanalny Kurs Lektorski dla ministrantów, którzy chcieliby podjąć posługę czytania Słowa Bożego. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w naszych nowo umeblowanych salach katechetycznych, w godz. 15.00-17.30.

7. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do kościoła na modlitewny wieczór uwielbienia.

8. W niedzielę 28 października o godz. 11.00 Msza Św. w intencji Solenizantów i Jubilatów miesiąca października. Jeśli ktoś z naszych najbliższych obchodzi urodziny bądź imieniny w tym miesiącu, to można w Jego intencji zamówić Mszę Św. Bliskich do modlitwy możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

9. Zbliża się czas modlitw za zmarłych. W naszej parafii przyjmujemy wypominki jednorazowe (modlitwa 1 i 2 listopada o godz. 17.15 w kościele) oraz roczne (modlitwa w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.00, a po niej Msza Św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach). Kartki wypominkowe znajdują na stoliku z gazetami. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

10. Pragniemy poinformować, że można już zgłaszać intencje mszalne na nowy rok.

11. Poszukujemy osób do pomocy w naszym parafialny punkcie charytatywnym. Osoby chętne prosimy o kontakt z księżmi.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny

Plik do pobrania: