Menu

Galeria

Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
Galeria

Kalendarz parafialny

Dni powszednie
8:00 (w adwencie o 7:00), 18:00
Niedziele i święta
8:00, 9:30,
11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 18:00

Sakrament pokuty:

codziennie - przed Mszą św.
w niedzielę - podczas każdej Mszy św.
Licznik odwiedzin: 558496

Media katolickie

News FUNDACJA UCZEŃ XXI WIEKU
www.uczen21wieku.org

Fundacja działa na terenie naszej parafii. Zajęcia odbywają się w budynku parafialnym.
Jej zadaniem jest przede wszystkim wspomaganie uczniów w zdobywaniu wiedzy, kształtowaniu młodego pokolenia wrażliwego, otwartego na potrzeby innych, kierującego się w swoim życiu zasadami chrześcijaństwa. Oferuje zajęcia z języka polskiego, języków obcych, matematyki i zajęć artystycznych. Stale wzbogaca swoją ofertę edukacyjną.


News DIECEZJA WARSZAWSKO - PRASKA
diecezja.waw.pl

Diecezja warszawsko-praska– jedna z 3 diecezji obrządku łacińskiego w metropolii warszawskiej wydzielona z terenu archidiecezji warszawskiej i diecezji płockiej (obejmuje Pragę-Północ, Pragę-Południe, Wawer, Wesołą, Białołękę, Rembertów, tereny w dorzeczach Wisły i Narwi, ograniczone
od wschodu Kałuszynem, Kamieńczykiem, Latowiczem, Pniewnikiem, Urlami, a od południa Karczewem, Kołbielą), ustanowiona 25 marca 1992 przez papieża Jana Pawła II bullą Totus Tuus Poloniae Populus i nawiedzona przez niego w 1999. Patronką diecezji jest Najświętsza Maryja Panna Zwycięska.

 
News RADIO WARSZAWA 106.2
www.radiowarszawa.com.pl

Radio Warszawa 106.2 FM – katolicka stacja radiowa w Warszawie, najstarsza rozgłośnia katolicka w Polsce. Siedziba radia znajduje się przy ul. Floriańskiej 3.
Stacja została utworzona w archidiecezji warszawskiej w 1991 roku. Po utworzeniu diecezji warszawsko-praskiej stało się radiem tej diecezji.
Radio Warszawa nadaje na częstotliwości 106.2 FM Jest to jedyna rozgłośnia prawobrzeżnej Warszawy. Obszar nadawania obejmuje stolicę i okolice w promieniu 80 km. Prezentuje nie tylko audycje publicystyczne, kulturalne, muzyczne, informacyjne i edukacyjne, ale podejmuje próbę integracji Warszawy i jej mieszkańców.

News SALVE TV - CHRZECIJAŃSKA TELEWIZJA INTERNETOWA
www.salvetv.pl

Salve TV to chrześcijańska telewizja internetowa, która powstała w Diecezji Warszawsko-Praskiej. Misją Salve TV jest prezentowanie wartościowych programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych, skierowanych przede wszystkim do ludzi młodych.
W Salve TV obejrzycie dyskusje na żywo na tematy elektryzujące opinię publiczną, programy autorskie i relacje z najważniejszych wydarzeń z życia Diecezji Warszawsko-Praskiej i Kościoła Katolickiego w Polsce.

News IDZIEMY - TYGODNIK KATOLICKI
www.idziemy.pl

Tygodnik "Idziemy" powstał we wrześniu 2005 r. za zgodą ówczesnego Biskupa Warszawsko-Praskiego Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Wydawcą tygodnika jest: Wydawnictwo Diecezji Warszawsko-Praskiej, które mieści się na ul. Grochowskiej 194/196 w Warszawie.
News ARCHIDIECEZJA WARSZAWSKA
www.archidiecezja.warszawa.pl

Archidiecezja warszawska to jedna z 14 archidiecezji obrządku łacińskiego w Polsce. ustanowiona diecezją 1797 (erygowana 19 października 1798 przez papieża Piusa VI bullą Ad universam agri Dominici curam), ustanowiona archidiecezją w 1818 przez papieża Piusa VII bullą Militantis Ecclesiae regimini, związana unią personalną z archidiecezją gnieźnieńską (1946-1992). Patronami diecezji są Matka Boża Łaskawa i św. Andrzej Bobola.

News AKADEMIA FAMILIJNA
www.akademiafamilijna.pl

Stowarzyszenie Akademia Familijna jest organizacją typu non-profit. Zajmuje się organizowaniem kursów dla rodziców pragnących doskonalić swoje umiejętności wychowawcze, a także pielęgnować miłość małżeńską.

News TEMATYKA MAŁŻEŃSTWA
mojemalzenstwo.pl

Strona zajmuje się tematyką małżeńską, ukazaną z perspektywy teologicznej.
News GOŚĆ NIEDZIELNY - tygodnik
gosc.pl

Gość Niedzielny – ogólnopolski tygodnik katolicki wydawany w Katowicach. Tygodnik porusza tematy religijne oraz problematykę etyczną, społeczną, polityczną, ekonomiczną, historyczną i medyczną. W "Gościu Niedzielnym" znajdują się też cykle reportaży (m.in. Europa na kolanach, W drogę ze św. Pawłem) i katechez (m.in. Filary wiary, Modlitwa jak chleb). Tygodnik jest forum dyskusji o Kościele w Polsce i na świecie, polityce, problemach społecznych oraz ekonomii.

News NIEDZIELA - tygodnik
niedziela.pl

Niedziela – tygodnik katolicki wydawany z przerwami od 1926 w Częstochowie początkowo jako pismo diecezjalne, a po II wojnie światowej jako tygodnik ogólnopolski. Niedziela publikuje] artykuły o tematyce religijnej i społecznej.


News NASZ DZIENNIK
www.naszdziennik.pl

Nasz Dziennik – ogólnopolski dziennik katolicki. Inicjatorem powstania gazety był ks. Tadeusz Rydzyk. Gazeta prezentuje wiadomości w głównych działach Polska (w tym Polonia i Kresy), Świat, Ekonomia, Wiara, Sport oraz Kultura, Myśl jest bronią, Wiara Ojców, Czytelnicy, Ostatnia strona.

News KONFERENCJA EPISKOPATU POLSKI
episkopat.pl

Konferencja Episkopatu Polski (KEP) – w Kościele instytucja zrzeszająca biskupów z Polski, mająca na celu koordynację prac biskupów i współpracę w rozwiązywaniu wspólnych problemów. Biskupi w Polsce zrzeszają się w konferencje od roku 1918. Siedzibą KEP jest Warszawa.

News POLSKIE STOWARZYSZENIE OBROŃCÓW ŻYCIA
www.pro-life.pl

Celem Stowarzyszenia jest propagowanie w społeczeństwie naukowej i medycznej prawdy: życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia. Stowarzyszenie ma na celu bronienie życia każdego człowieka od momentu poczęcia do naturalnej śmierci poprzez działania edukacyjne.

News DEON - portal społecznościowo-informacyjny o życiu Kościoła
www.deon.pl

Deon.pl - katolicki portal społecznościowo - informacyjny założony i prowadzony przez Towarzystwo Jezusowe oraz Wydawnictwo WAM. Portal został uruchomiony w wersji beta w dniu 18 września 2009. Sama nazwa odnosi się do skrótu dwóch słów − Deus (Bóg) oraz On-line (W sieci).
News OPOKA
www.opoka.org.pl

Fundacja Opoka została powołana przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 5czerwca 1998 r. Jej zadaniem jest służenie Kościołowi katolickiemu w Polsce w zakresie tworzenia systemu elektronicznej wymiany informacji oraz serwisu internetowego www.opoka.org.pl.

W tej chwili prowadzony przez Fundację portal „Opoka" jest największym serwisem katolickim w Polsce.
News eKAI - KATOLICKI SERWIS INFORMACYJNY
www.ekai.pl

W serwisie każdy czytelnik ma codziennie dostęp do najświeższych informacji z życia wiary, bezpośrednio u ich agencyjnego źródła. Magazyn adresowany jest nie tylko do osób wierzących, ale także do tych niezadeklarowanych religijnie lub niewierzących.
Serwis otworzył także Bibliotekę, w której można znaleźć najważniejsze dokumenty Kościoła.


News MATEUSZ.PL - chrześcijański serwis www
mateusz.pl

 W serwisie użytkownik odnajdzie: Czytania na każdy dzień, artykuły znanych publicystów katolickich,  a także modlitwę wstawienniczą prowadzoną przez Siostry Karmelitanki w Szczecinie.
News ADONAI.pl - dla osób szukających pomocy duchowej
www.adonai.pl

Portal, gdzie odnaleźć można modlitwy, nabożeństwa, opowiadania, nauczanie Jana Pawła II, informacje o sanktuariach,  wiadomości kulturalne i historyczne, ale także różnego rodzaju gry i zabawy dla chrześcijan oraz ciekawe przepisy kulinarne.
News INIGO Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej
www.inigo.org.pl

Fundację tworzy zespół kilkunastu terapeutów, mediatorów, psychologów i doradców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz chrześcijańskim rozumieniem świata i człowieka. Naszą misją jest działanie na rzecz integralnego rozwoju człowieka - psychicznego, duchowego, emocjonalnego, fizycznego i społecznego.
News OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ STOWARZYSZENIA PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH
www.opp.bednarska.warszawa.pl

Ośrodek Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA istnieje od 1997 roku.
Prowadzony jest przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich, zrzeszające osoby wierzące, które pragną realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii z poszanowaniem przekonań religijnych osób szukających pomocy.
News KATOLICKI OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PASTORALNEJ
www.poradnia.dewajtis.pl/

W Poradni Dewajtis udzielana jest pomoc przez wsłuchanie się w problemy osób  i wspólne poszukiwanie sposobów rozwiązania istniejących trudności. Zespół prowadzi pomoc zarówno indywidualną, jak i grupową oraz terapię par i rodzin.
Poradnia Dewajtis ma charakter katolicki, co oznacza iż pracownicy utożsamiają się z chrześcijańskim światopoglądem  i wartościami, a na terenie ośrodka znajduje się kameralna kaplica. Nie znaczy to jednak, że ten światopogląd muszą wyznawać osoby, które zgłoszą się po pomoc. Poradnia jest otwarta na każdego człowieka.

News PRZEZNACZENI - strona dla szukających drugiej połówki
www.przeznaczeni.pl

Przeznaczeni.pl to portal który, powstał w 2005 roku i jest społecznością, skupiającą singli szukających stałych i wartościowych relacji, dla których istotną rolę w życiu odgrywają wartości uniwersalne – miłość, przyjaźń, wierność, uczciwość i rodzina.
∧ góra strony
Parafia św. Brata Alberta
ul. Szeroka 2
05-075 Warszawa - Wesoła - Zielona

tel.: (22) 773 59 06
e-mail: parafiazielona@gmail.com
wykonanie: e-parafia.net