Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

Podziękowania ks. Proboszcza

Umiłowani w Chrystusie Panu Siostry i Bracia!
Kochani Parafianie, Goście i Przyjaciele!

Pragnę wyrazić moje gorące i serdeczne podziękowania za Waszą modlitwę
i uczestnictwo we Mszy Św. 8 lipca o 12.30 rozpoczynającej moją kanoniczną posługę Proboszcza w Naszej już Parafii Św. Brata Alberta Wesoła-Zielona. Serdecznie dziękuję wszystkim wspólnotom parafialnym za Waszą modlitwę w mojej intencji, a także za waszą posługę w przygotowaniu Agape i pikniku parafialnego.

Dzięki Waszej ofiarnej pracy udało nam się wspólnie przyjąć ogromną rzeszę naszych parafian, sióstr i braci oraz gości. Wszyscy zostali nakarmieni, obdarzeni atmosferą szczerej miłości i przyjaźni. Niech to Chrystusowe spotkanie, które rozpoczęło naszą współpracę, będzie inspiracją na kolejne dni, tygodnie, miesiące, a może i lata ( jeśli Pan tak zechce) i poprowadzi nas w naszym wspólnym pielgrzymowaniu do zbawienia.

Bardzo doceniam i jestem wdzięczny jako Wasz Proboszcz, za wszelkie przejawy życzliwości, otwartości, sympatii i braterskiej miłości okazywane w przeszłości i te, które będą miały miejsce na przyszłość. Mam tu na myśli naszą współpracę z samorządem dzielnicy Warszawa-Wesoła reprezentowanym przez Burmistrza, przedstawicielom lokalnych szkół, a także lokalnych przedsiębiorców, rzemieślników, biznesmenów, którzy włączyli się w budowanie tej misji miłości Bożej każdy na swojej płaszczyźnie i na swój sposób dzieląc się tym co posiada. W tym miejscu pozwolę sobie wymienić wolontariuszy, sponsorów oraz donatorów i prosić Was o przyjęcie mojej osobistej wdzięczności, a w mojej osobie całej naszej wspólnoty parafialnej.

Wsparli nas między innymi:

Sklep K&M

Sklep Zawada

Sklep Pan Pierożek

Piekarnie Putka

„Sękacz” Piekarnia-Cukiernia Państwa Wojtkowskich

Cukiernia „Ambrozja” Pana M.R. Chodkiewicza

Pan Marcin Gos „Warzywa i Owoce”

Fundacja Kulturalno-Oświatowa Uczeń XXI wieku

Wspólnota Wypłyń na głębię

Zelatorki Żywego Różańca

Chór parafialny

Marek Kupiec

Państwo Zofia i Jan Zalewscy

Zespół ewangelizacyjny Diecezji Warszawsko-Praskiej

Grupa Uwielbienia i muzyczna Wspólnoty „Przemienienie” z  parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości

Artysta estradowy – Piotr Tomczak

Wszystkim fundatorom i parafianom, którzy włączyli w organizację uroczystości serdeczne i szczere Bóg zapłać i podziękowanie. Niech Pan Bóg Wam błogosławi
w Waszej pracy i życiu.

Na koniec bardzo dziękuję Panom Markowi Sochackiemu, Piotrowi Marczakowi
i Jarosławowi Sawickiemu za podjęcie się, sprawne i odpowiedzialne przygotowanie całego wydarzenia, przeprowadzenie i doprowadzenie do szczęśliwego końca. Niech Pan Bóg Was wspiera na każdy dzień Waszego życia. Szczęść Boże!

Wasz Proboszcz