Galeria Galeria Galeria

Siła modlitwy - War Room - pokaz filmu

Zapraszamy na kolejny film!!! Już 7 października 2018 ok. godz. 19.00, po Mszy Św. wieczornej w Kościele przedstawimy kolejny obraz: SIŁA MODLITWY- WAR ROOM.

Dla znajomych Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: dobrze płatną pracę, piękny dom i wspaniałą córkę. Jednak to tylko fasada, w rzeczywistości ich świat rozpada się.Ich małżeństwo powoli umiera. Elizabeth poddaje się narastającej frustracji i goryczy, a Tony bez reszty angażuje się w pracę, flirtując na prawo i lewo jak człowiek „skazany na sukces”. Jednak spotkanie z panną Clarą wywraca ich życie do góry nogami. Tworzą one tzw. salę narad wojennych - "war room" - oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za rodzinę Elizabeth. Gdy żona walczy o swoich najbliższych , Tony zaczyna mieć rozterki….. musi też zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu….

Zapraszamy do obejrzenia filmu……… Może znajdziesz podpowiedź jak rozwiązać swoje problemy….

Siła Modlitwy zwiastun

Zdjęcia: Filmweb