Licznik odwiedzin: 1020487

Boże Ciało i Festyn Parafialny

W czwartek 20 czerwca Uroczystość Bożego Ciała Msze Święte o godzinie 08.00; 09.30 i 11.00 – z procesją do czterech Ołtarzy i o godzinie 18.00.

Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian oraz wszystkie wspólnoty parafialne, także chętnych do niesienia chorągwi, feretronów i świec. Katechetów i rodziców prosimy o zadbanie, aby w procesji w strojach komunijnych wzięły udział dzieci, które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą oraz te, które obchodziły Rocznicę. Zapraszamy też młodsze dziewczynki do sypania kwiatów. Procesja przejdzie tą samą trasą jak w latach ubiegłych: ulicą Wspólną do Pięknej, następnie Długą i Sosnową do bloków oraz Warszawską z powrotem do Kościoła.

Ołtarze na trasie procesji w tych samych miejscach, co w latach poprzednich: I ołtarz przygotuje Kościół Domowy; II Wspólnota Wypłyń na Głębię; III mieszkańcy osiedla/bloków przy ulicy Warszawskiej 3; IV Klub Seniora. P

Po procesji Bożego Ciała zapraszamy wszystkich parafian na Festyn parafialny.
Dla wszystkich przewidziana jest darmowa wojskowa grochówka. Będzie również można nabyć potrawy z grilla, kiełbaski szaszłyki a także pierogi z kapustą i grzybami oraz mięsem, bigos, napoje, desery, ciasta i lody. Więcej informacji związanych z Festynem na plakatach i ulotce na stoliku z gazetami. Przypominamy o fantach na loterię i o zgłaszanie chętnych do udziału w konkursie „Mam talent”. Podczas Festynu będziemy rozprowadzać cegiełki na budowę Kaplicy Adoracyjnej. Serdecznie zapraszamy.

12. Od piątku rozpocznie się oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00 będzie procesja wokół kościoła. W niedzielę będzie ona połączona z nabożeństwem czerwcowym o godzinie 17.30.

Składamy gorące i serdeczne Bóg zapłać wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, którzy wsparli nasz Festyn Parafialny:

Fundacja Imienia Pawła Włodkowica z siedzibą w Warszawie

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy