Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

• w niedziele i święta - podczas Mszy Świętej
  • w dni powszednie - 15 min przed Mszą Świętą

Rekolekcje przygotowujące do zawierzenia swojego życia Jezusowi przez Maryję

Organizujemy w naszej parafii rekolekcje przygotowujące do zawierzenia swojego życia Jezusowi przez Maryję. Jest to wspaniała okazja do odnowy swojego życia duchowego i pogłębienia naszej więzi z Maryją Niepokalaną, aby za Jej wstawiennictwem uczestniczyć w Dziele Zbawienia Jej Syna, Naszego Pana i Zbawiciela. Wierzymy, że jest to również ważny krok na drodze duchowej odnowy naszej Wspólnoty Parafialnej. Rekolekcje poprowadzi Zespół Ewangelizacyjny Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM. Spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tych rekolekcjach, w środę 30 października po nabożeństwie różańcowym ok. godz. 19.00. Gorąco zapraszamy, aby jak najwięcej z nas mogło skorzystać z tej wyjątkowej szansy objawiającej się nam łaski Miłosiernego Boga. Zachęcamy do przekazania tego zaproszenia swoim najbliższym i znajomym, sąsiadom, przyjaciołom z innych parafii także.