Marsz Świętości Życia

Pod hasłem "Jestem za życiem", w niedzielę 15 kwietnia ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Poprzedzi go Msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela o godz. 11.00 pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Po Mszy św. uczestnicy marszu przejdą pod Kolumnę Zygmunta i tam połączą sięz marszem, który przyjdzie z diecezji warszawsko-praskiej. Po uformowaniu szyku marsz przejdzie Krakowskim Przedmieściem do Bazyliki Świętego Krzyża i tam nastąpi zakończenie.

Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 będzie trwała zbiórka pampersów, mleka, artykułów pielęgnacyjnych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach w ramach akcji ,,Pielucha dla malucha”.

Za: Duszpasterstwo Rodzin