Menu

Galeria

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria

Kalendarz parafialny

Dni powszednie
8:00 (w adwencie o 7:00), 18:00
Niedziele i święta
8:00, 9:30,
11:00 (z udziałem dzieci), 12:30, 18:00

Sakrament pokuty:

codziennie - przed Mszą św.
w niedzielę - podczas każdej Mszy św.
Licznik odwiedzin: 694533

POKAZY FILMÓW

ZAPRASZAMY NA FILM

News

W dniu 11.03.2018 (niedziela) około godz 19.00 po Mszy Św. w naszym Kościele odbędzie się pokaz filmu "Bóg nie umarł", którym rozpoczniemy pokazy filmów chrześcijańskich w naszej parafii.

Bóg nie umarł to amerykański film w reżyserii Harolda Cronka. Amerykański student Josh Wheaton(Shane Harper) buntuje się przeciwko profesorowi filozofii Radissonowi (Kevin Sorbo), który każe swoim studentom napisać na kartce zdanie: Bóg umarł. Jego wiara nie pozwala mu na to. Profesor każe mu przekonać resztę studentów, że Bóg istnieje, bo inaczej nie zaliczy przedmiotu. Tak zaczyna się droga Josha, który wytrwale poszukuje naukowych dowodów na istnienie Boga i pragnie wszystkim powiedzieć, że BÓG NIE UMARŁ..

W filmie reżyser prowadzi nas też przez historie ludzi z różnym stosunkiem do Pana Boga. Znajdziemy tu więc pastora, misjonarza, młodego studenta, profesora - ateistę, byłą muzułmankę, lewicową dziennikarkę, biznesmena, chłopaka z Chin i kobietę, opiekującą się swoją chorą matką. Jeśli chcesz poznać ich losy to przyjdź na pokaz filmu i zobacz to na własne oczy……

Zwiastun filmu Bóg nie umarł

 

Zdjęcie za: diakonia wyzwolenia


 

∧ góra strony
Parafia św. Brata Alberta
ul. Szeroka 2
05-075 Warszawa - Wesoła - Zielona

tel.: (22) 773 59 06
e-mail: parafiazielona@gmail.com
wykonanie: e-parafia.net